O mnie

Radosław Malinowski
🔴 Spora liczba osób, z przeróżnych branż twierdzi że aby osiągać wzrost przychodów należy wydawać duże kwoty na Marketing.
🔴 Wiem, że każdy chce aby jego firma wystartowała i działała w szybkim tempie. Nie ma nic lepszego, gdy od pierwszego miesiąca klienci nam ufają i kupują od nas produkty oraz korzystają z naszych usług. 💸💵💰
✅ Przy pomocy prostych narzędzi pokazuje jak w kreatywny sposób można tworzyć kampanie marketingowe wśród docelowych klientów.
👉 Większość agencji, twierdzi że aby wyróżnić się na tle konkurencji potrzebujesz grafika, który stworzy piękne grafiki, osobę od reklam fb ads, osobę od reklam google ads, osobe od pozycjonowania. Twierdząc, że tylko „specjalista może osiągnąć wyniki”.
🎯 Dobrze, że wśród agencji marketingowych są ludzie (freelancerzy), którzy dzielą się swoją wiedzą i pokazują jak robić marketing niskim kosztem i szybko trafiać do docelowego klienta.😎
💁‍♂️ Nazywam się Radek Malinowski i pomagam rozwijać sklepy internetowe oraz usługi przy niskich nakładach na marketing osiągając dobre wyniki, lepsze niż niejedna agencja marketingowa.
 

O czym tu piszę?

Na blogu dzielę się tym jak możesz stworzyć i rozwinąć świetnie prosperujący sklep internetowy, portal, który będzie dla ciebie zarabiał, a przy tym stanowił wartość dla klienta.

Jeśli szukasz inspiracji i sprawdzonych pomysłów na uruchomienie i rozwój własnego sklepu internetowego to jestem przekonany, że jest to blog dla Ciebie!

Na blogu dzielę się swoją wiedzą praktyczną, pasją i doświadczeniem, związanym z tworzeniem, zarządzaniem i rozwijaniem sklepów internetowych. Pokazuję konkretne sposoby i praktyki, które pomogą Wam zmienić wasze podejście do e-commerce. Ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę z różnych zagadnień związanych z digital marketingiem. 

Blog o e-commerce powstał po to, aby inspirować, edukować i wspierać ludzi takich jak Ty we wczesnych, a także późniejszych etapach rozwoju sklepu internetowego.  Piszę o e-commerce czyli szeroko pojętym handlu internetowym. Poprzez dostarczanie wartościowych porad, materiałów i narzędzi pomogę Ci w zbudowaniu, uruchomieniu i rozwinięciu twojego sklepu internetowego.

Dlaczego to robię?

Wspieranie i pomoc innym daje mi mnóstwo frajdy, ale nie tylko po to przecież zakładałem tego bloga.  Piszę i dzielę się z tobą po to, żeby zmienić Wasz sposób myślenia i patrzenia na e-biznes i dać wam realną wartość, która będzie się przekładała na realne korzyści dla ciebie i twojego klienta.

Uważam, że nie ma jednej wydeptanej ścieżki, która zagwarantuje Ci wzrost w biznesie. Mimo wszystko każdy z nas ma swoje punkty widzenia. Może moje propozycje sprawią, że sprawdzisz je w praktyce w swoim projekcie!